Nowa maszyna cyfrowa UV

23. 3. 2020

Wiadomość z Eclipse Print - Nowa maszyna drukująca DURST P5 - 350

Grupa maszyn drukujących w Eclipse Print w Pradze została w marcu rozszerzona o nowe urządzenie cyfrowe Durst P5 - 350. Maszyna ta umożliwia efektywne drukowanie materiałów z rolek i arkuszy o szerokości do 3,5 m w rozdzielczości do 1200 dpi.

Już wkrótce wszystkie drukarnie grupy Eclipse będą wyposażone w te same maszyny drukarskie (oprócz Czech także w Polsce, na Węgrzech i w Słowenii).

Platforma Durst P5, rozszerzona o dwa nowe rozwiązania druku hybrydowego i obsługiwana przez własne oprogramowanie, łączy imponującą jakość druku, wysoką wydajność i efektywność.

Jako jeden z wiodących europejskich dostawców kompleksowych rozwiązań w zakresie drukowania w dużych formatach produktów OOH, POP i POS, w grupie Eclipse koncentrujemy się nie tylko na zaspokajaniu rosnącego zapotrzebowania na drukowane media reklamowe, ale także staramy się aktywnie wpływać na ich atrakcyjność i rozwój poprzez nasze ciągłe inwestycje w innowacje i potencjał wykonawczy.

Z przyjemnością oferujemy naszym klientom rozszerzone możliwości drukowania i spełniamy ich wysokie wymagania dotyczące planowanych projektów w nadchodzącej przyszłości.

Więcej aktualności