Koronawirus

18. 3. 2020

Drodzy klienci, partnerzy biznesowi i przyjaciele,

Bezpieczeństwo i zdrowie naszych pracowników, klientów i partnerów jest dla nas ważne. W ten sposób my również chcielibyśmy przyczynić się do ograniczenia rozprzestrzeniania się koronowirusa. Jako kolejny środek postanowiliśmy zmienić nasze środowisko pracy na „biuro domowe” oprócz głównego zespołu od dnia 17 marca 2020 r. Do odwołania.

Konkretnie oznacza to dla naszej współpracy:

Eclipse S.A. Warszawa, a także pozostałe 3 lokalizacje produkcyjne nadal działają dla Ciebie! Jesteśmy nadal dostępni przez telefon i e-mail w normalnych godzinach pracy. W tym czasie nasza zdolność do działania nie jest ograniczona. Ponadto wymagania dotyczące ochrony danych i poufności informacji są zawsze spełnione. Cały dostęp do systemów i danych jest szyfrowany za pomocą VPN.

Zamknięcia granic nie mają obecnie wpływu na przesyłki towarów.
Europejski rynek wewnętrzny nadal działa, dzięki czemu możemy nadal wysyłać twoje towary do wszystkich krajów europejskich, niezależnie od miejsca produkcji, w którym je wytworzymy. Wszystkie procesy logistyczne i produkcyjne są kontynuowane pod zwiększonymi środkami bezpieczeństwa w odniesieniu do możliwych tras przesyłowych.

Jeśli cokolwiek zmieni się w obecnej sytuacji, oczywiście poinformujemy Cię jak najszybciej.

Zadbaj o siebie, bądź zdrowy. Wspólnie wszyscy opanujemy ten kryzys!

Dziękujemy za zaufanie, lojalność i pozdrawiamy,

Zespół Eclipse Warszawa

Więcej aktualności