W tej chwili rekrutujemy nowych pracowników na te stanowiska:

HANDLOWIEC / SALES MANAGER

Warsaw

Contact us bien@eclipse-print.com

Poszukujemy nowej osoby do zespołu sprzedażowego na rynek lokalny oraz eksport.

Wymagamy doświadczenia w zakresie sprzedaży, najlepiej w dziedzinie marketingu, reklamy lub mediów oraz znajomości języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym.

Osoba zatrudniona na to stanowisko będzie uczestniczyła w procesie sprzedaży, który w naszej organizacji jest złożony i obejmuje nie tylko negocjacje, ale także kreację produktów i wymaga rozumienia procedur technologicznych.

Oferujemy ciekawą i kreatywną pracę w szybko rozwijającej się międzynarodowej firmie, w profesjonalnym i przyjaznym zespole jak również możliwość szybkiego awansu i motywacyjny model wynagrodzenia.

Mechanik - konserwator

Warsaw

Contact us rybinski@eclipse-print.com

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie maszyn i urządzeń pracujących w drukarni w kondycji roboczej;
  • bieżące naprawy i remonty;
  • dbanie o obsługę i przeglądy okresowe;
  • zaopatrzenie w części zamienne (wyszukiwanie dostawców, konsultacja);
  • kontakt z serwisami specjalistycznymi (w tym stały kontakt z bazą techniczną grupy);
  • szczegółowe omówienie obowiązków zatrudnionego nastąpi w trakcie spotkania rekrutacyjnego

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość zasad funkcjonowania maszyn i urządzeń w stopniu umożliwiającym ich pełną kontrolę (również w oparciu o przeszkolenie na miejscu);
  • podstawowa znajomość mechaniki, elektrotechniki, elektroniki, automatyki i informatyki;
  • dokładność, skrupulatność;
  • dyspozycyjność – również poza nominalnymi godzinami pracy;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego będzie atutem przy wyborze kandydatury